Zapytaj o ofertę
Nasi specjaliści pomogą
w doborze odpowiedniej mocy instalacji
BĄDŹ ECO I POSTAW NA ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII
Systemy fotowoltaiczne oraz instalacje grzewcze

FAQ

Po jakim czasie od podpisania umowy zostanie wykonany montaż?

Happy Energy gwarantuje, że montaż oraz zgłoszenie do zakładu energetycznego instalacji fotowoltaicznej zostanie zrealizowany w ciągu 30 dni od podpisania umowy. Termin ten dotyczy również montażu pomp ciepła, kotłów gazowych oraz kotłów elektrycznych.

W jakich rejonach Polski realizujemy montaże?

Montaże są realizowane na terenie całego kraju.

Czy jest możliwość umówienia darmowego spotkania z doradcą?

Oczywiście, nasi doradcy są zawsze dostępni i udzielają wyczerpujących informacji. Samo spotkanie jest darmowe i odbywa się w czasie ustalonym z osobą zainteresowaną ofertą.

Jak jest rozliczana produkcja z instalacji fotowoltaicznej?

100% produkcji jest wykorzystywane na bieżące zużycie, a dopiero nadwyżka jest oddawana Zakładowi Energetycznemu, który zwraca 80% lub 70% energii zgromadzonej nadwyżki.

Jak działa pompa ciepła?

Urządzenia te jako źródło ciepła wykorzystują powietrze zewnętrzne, a produkcja ciepła jest możliwa nawet wtedy, gdy temperatura na zewnątrz spada do -25°C. Powietrze zewnętrzne można wykorzystać do ogrzewania, podgrzewania ciepłej wody użytkowej.

Czy wymagana jest modernizacja starego systemu ogrzewania?

Przy pompie ciepła najbardziej efektywne jest użycie niskotemperaturowych odbiorników. Jednak jeśli Twój system ogrzewania opiera się na tradycyjnych grzejnikach, nie musisz ich wymieniać. Nasz doradca sprawdzi wszystko na miejscu i poinformuję o ewentualnych podzespołach w Twojej instalacji grzewczej, które należy wymienić aby pompa ciepła działała prawidłowo.

 

Ile lat pracuje pompa ciepła?

Pompa ciepła średnio działa przez około 20 lat.

Do czego służą magazyny energii?

Magazyn energii umożliwia przechowywanie nadwyżki z instalacji fotowoltaicznej bez oddawania jej do Zakładu Energetycznego.

Jaka jest zasada działania falownika hybrydowego?

Falowniki te umożliwiają jednoczesną współpracę zarówno z magazynem energii, jak i z siecią energetyczną, tak jak ma to miejsce w standardowych falownikach.

Dlaczego wybrać ofertę Happy Energy?

Cechuje nas uczciwość względem inwestora jak i dobra cena w połączeniu z wysoką jakością produktu, który dostarczamy. Wyróżnia nas również gwarancja, która wynosi aż 20 lat!

 

 

 

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.